ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ МАГІСТРАНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ІСТОРІЯ)

19 квітня для магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (історія) була організована гостьова відкрита лекція та тему «Основні вимоги до оформлення шкільної документації вчителя історії». Лектором став Піменов Віталій Вікторович – директор Осламівського ліцею Віньковецької селищної ради. Тематика зустрічі була зумовлена традиційними скаргами з боку керівництва освітніх установ щодо того, що випускники ЗВО погано орієнтуються в освітньому діловодстві. Віталій Вікторович підготував інформативну презентацію, в якій чітко й на конкретних прикладах подано алгоритм заповнення шкільної документації. Особливу увагу лектор приділив оформленню класного журналу й фіксації навчальних досягнень учнів у класах, які проходять програму Нової української школи. Студенти жваво взяли участь в обговоренні, задаючи уточнюючі запитання, а саме спілкування поступово перейшло у загальну дискусію щодо того, які проблеми і перспективи очікують молодих випускників-істориків у сучасній середній школі.

Дякуємо Віталію Вікторовичу за плідну й корисну взаємодію і сподіваємося на подальшу співпрацю на освітній ниві!