ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ

27-28 грудня 2023 р. на історичному факультеті відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальністі 014 Середня освіта (Історія) за освітньо-професійною програмою Середня освіта (Історія).

Окремо працювали дві екзаменаційні комісії для студентів денної та заочної форм навчання.

Склад екзаменаційної комісії для денної форми навчання:

Голова екзаменаційної комісії:

Боровець Іван Іванович – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри всесвітньої історії.

Члени екзаменаційної комісії:

Філінюк Анатолій Григорович – доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії України,

Трубчанінов Сергій Васильович – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри історії України.

Склад екзаменаційної комісії для заочної форми навчання:

Голова екзаменаційної комісії:

Опря Ігор Анатолійович – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри всесвітньої історії.

Члени екзаменаційної комісії:

Завальнюк Олександр Михайлович – доктор історичних наук, професор, завідувач, професор кафедри історії України,

Комарніцький Олександр Борисович – доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії України.

Захист здобувачами своїх кваліфікаційних робіт дає підстави для висновку про високий, а в ряді випадків достатній, рівень одержання ними знань та сформованих професійних компетентностей. Випускники мають широкий історичний світогляд, добре засвоїли методику виконання індивідуальних науково-дослідних проєктів, реалізовану в конкретних кваліфікаційних роботах, набули у зв’язку з цим відповідних глибоких знань, сформували уміння та навички, які стануть їм у нагоді в подальшій освітній та науково-педагогічній діяльності.