20 грудня 2023 року, у середу, о 13.30 відбулося засідання кафедри всесвітньої історії з таким порядком денним:

1. Підсумки науково-дослідної роботи кафедри за 2023 рік: здобутки, проблеми й шляхи їх подолання (доповідає професор Степанков В.С.).
  2. Затвердження планів науково-дослідної роботи викладачів кафедри на 2024 рік.
  3. Про роботу наукових гуртків і проблемних груп та шляхи поліпшення НДР студентів (доповідає доцент Боровець І.І.).
  4. Про наслідки вільного вибору магістрантами й докторантами навчальних дисциплін кафедри (доповідає доцент Опря І.А.).
  5. Про навчально-методичне забезпечення навчальної дисципліни “Історіографія всесвітньої історії” І курс магістратури (доповідає професор Копилов С.А.).
  6. Обговорення тексту лекції з курсу “Історія світових цивілізацій” (доповідає доцент Опря І.А.).