Фрагмент лекції «Підручник з історії в зарубіжній школі» у навчальній лабораторії «Дидактика історії»

8 грудня здобувачі освіти ІІІ курсу бакалаврату заочної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Історія) за освітньо-професійною програмою історія та правознавство відвідали виставку об’ємних наочних  посібників у навчальній лабораторії «Дидактика історії». Кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Боровець І.І. провів фрагмент лекції навчальної дисципліни «Викладання історії в школі: досвід зарубіжних країн» на тему «Підручник з історії в зарубіжній школі». Ознайомлення із матеріалами виставки відбувалося в контексті компаративного співставлення зарубіжного досвіду роботи учнів з підручниками й посібниками, й демонстрації здобутку історичного факультету у цій сфері, адже виставка є напрацюванням поколінь студентів-умільців упродовж майже 5 десятиліть.

Здобувачі освіти отримали методичні рекомендації щодо використання наявних об’ємних посібників (піраміди, храми Давнього Єгипту, Греції, Русі-України, поливна система шадуф, механізм пересування будівельних блоків, бойові колісниці, макети зброї різного гатунку, фортеці, облогові механізми, козацькі клейноди тощо) на уроках з історії України та всесвітньої історії.