Вийшов друком черговий том збірника наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: історичні науки.

У 41 томі видання вміщено матеріали науковців з Києва, Львова, Дніпра, Черкас, Чернівців, Ужгорода, Дрогобича, Кам’янця – Подільського, Умані та Галича. Авторами є науково-педагогічні працівники вишів України та наукові співробітники 2 наукових установ – Головного центру супроводження програм розвитку (Офісу реформ) Державної прикордонної служби України та Національного заповідника «Давній Галич». Тематика наукових студій є сталою: проблеми методології історії, історіографії та джерелознавства, всесвітньої історії, історії України. Також подано рецензію.

Збірник індексується науковометричними базами Index Copernicus, OUGI, Google Scholar; його включено до категорії «Б» переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук за напрямом «Історичні науки».

Усі електронні версії статей збірника оприлюднені на офіційній сторінці видання.

Вітаємо редколегію з черговим успішним виданням!