17 грудня 2024 року, у середу, о 14.00 відбулося засідання кафедри всесвітньої історії з таким порядком денним:

1. Звіти науково-педагогічних працівників кафедри про виконання ними навчального навантаження й індивідуальних планів роботи за І семестр 2023–2024 н.р.
  2. Аналіз успішності студентів денної і заочної форми навчання за підсумками зимової екзаменаційної сесії 2023–2024 н.р. й пропозиції щодо поліпшення орагнізації освітнього процесу в умовах військового стану (доповідає доцент Опря І.А.).
  3. Наслідки захисту магістерських робіт на денній і заочній формі навчання: недоліки й шляхи їх подолання (доповідає доцент Боровець І.І.).
  4. Про оновлення змісту сайту кафедри відповідно до акредитаційних вимог (доповідає доцент Дубінський В.А.).
  5. Підготовка кафедри до проходження студентами 4 курсу виробничої педагогічної практики у школах міста (доповідає старший викладач Юга О.А.).
  6. Використання російських джерел інформації в освітньо-науковому процесі викладачами кафедри і студентами у світлі рекомендацій Комітету з питань етики НАЗЯВО від 30 листопада 2023 р. (доповідає професор Степанков В.С.).
  7. Звіт доцента Опрі І.А. про виконання ним плану завершення написання 2-х розділів монографічного дослідження.
  8. Затвердження плану роботи кафедри на ІІ семестр 2023–2024 н.р.
  9. Затвердження графіків проведення консультацій, контролю за самостійною роботою студентів.