18 жовтня 2023 року, у середу, о 1330 відбулось засідання кафедри з таким порядком денним:

1. Звіти магістрантів 2-го курсу стаціонару і заочної форми навчання про стан виконання ними кваліфікаційних робіт (доповідають магістранти).
  2. Про попередні результати акредитаційних експертиз освітніх програм спеціальностей К-ПНУ ім. Івана Огієнка освітнього ступеня “магістр” першого семестру 2023–2024 н.р. (доповідає доцент Дубінський В.А.).
  3. Про практичну підготовку здобувачів вищої освіти освітнього ступеня “магістр” освітньої програми спеціальностей 014 Середня освіта (Історія) (доповідає старший викладач Юга О.А.).
  4. Про використання штучного інтелекту в освітньому процесі викладачами кафедри (доповідають професор Степанков В.С. та завідувач навчальної лабораторії Пігович І.О.).
  5. Про наповнення сайту кафедри та навчальної лабораторії “Дидактика історії”: зміст, проблеми, перспективи (доповідають доцент Дубінський В.А. та завідувач навчальної лабораторії Пігович І.О.).
  6. Проблема дотримання студентами 2-3-х курсів принципів коректного цитування при написанні курсових робіт та шляхи їх розв’язання (доповідає доцент Опря І.А.).