Екскурсія Для Ліцеїстів Кам’янець-Подільського Ліцею З Посиленою Військово-Фізичною Підготовкою

18 жовтня 2023 р. на історичний факультет завітали ліцеїсти Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою з вчителем історії Гринюк Лесею Олександрівною та вихователем Герасимчуком Олександром Анатолійовичем. Екскурсія почалася з відділу рідкісних видань та зустріччю з науково-педагогічними працівниками факультету. Іван Боровець розповів про історичний факультет, а Ірина Пігович запросила відвідати навчальну лабораторію “Дидактики історії”. У лабораторії ліцеїсти побачили об’ємні дидактичні посібники та навчальні історичні комікси, розроблені студентами-істориками,  що викликало неабиякий інтерес.