Методично-консультаційний семінар щодо підготовки учнівських робіт МАН

22 жовтня на кафедрі всесвітньої історії відбулася зустріч викладачів кафедри та керівників студентських проблемних груп з новітньої історії Європи та Америки й методики викладання історії в закладах освіти з вчителями закладів середньої освіти. Обговорювались питання вибору та формулювання теми, структури, джерельної бази учнівських досліджень системи Малої академії наук. І. Боровець, В. Верстюк, Д. Яблонська, І. Пігович поділилися власним досвідом організаційної підготовки та консультаційного супроводу написання учнями наукових робіт. Б. Філіпчук, О. Єпіфанова, які готують новаторські дипломні роботи, теж надали цінні консультації й поради учасникам семінару. У семінарі взяли участь вчителі – представники наступних закладів середньої освіти: Кам’янець-Подільський ліцей №5, 7, 9, ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області, ліцей “Антей”, Хмельницький приватний ліцей “Мої обрії”, Кадиївецький ліцей.

Учасники домовились про продовження співпраці та організацію за потреби подібних зустрічей надалі.