21 вересня 2023 року, у четвер, о 1330 відбулось засідання кафедри з таким порядком денним:

1. Аналіз знань студентів з навчальних дисциплін кафедри на стаціонарі і заочній формі навчання за літню екзаменаційну сесію й рекомендації щодо поліпшення їх якості (доповідає доцент І. Боровець).
    2. Особливості функціонування кафедри в умовах війни за незалежність України та участь її колективу у донатах для ЗСУ (доповідає професор В. Степанков).
    3. Звіти доцентів І. Боровця, В. Дубінського, І. Опрі й старшого викладача О. Юги про стан написання докторських дисертацій та завдання на 2023–2024 н.р.
    4. Інформація викладачів кафедри про стан розробки й оновлення силабусів та робочих навчальних програм з навчальних дисциплін.
    5. Затвердження навчального навантаження станом на 20 вересня 2023 р.