Відкриття археологічної виставки «Глиняні боги Трипілля»

12 вересня 2023 р. студенти 1 курсу історичного факультету спеціальностей 014 Середня освіта (Історія), 014 Середня освіта (Історія та правознавство) та 032 Історія та археологія прийняли активну участь у відкритті археологічної виставки «Глиняні боги Трипілля». Захід відбувся у Музеї старожитностей при Кам’янець-Подільському державному історичному музеї-заповіднику.

Студенти отримали змогу ознайомитися з пам’ятками матеріальної культури своїх давніх пращурів, поринути у захопливий світ археології. Цікаву екскурсію про життя та побут трипільців провів випускник історичного факультету Євгеній Левінзон.

Інформація, котру отримали студенти, має не лише пізнавальний інтерес, але й стане їм нагоді у навчанні, адже вона напряму пов’язана з освітніми компонентами «Історія стародавнього світу» та «Історія первісного суспільства».

Сподіваємось на подальшу результативну співпрацю з Кам’янець-Подільським державним історичним музеєм-заповідником.