26 квітня 2023 року о 14 15  відбулось засідання кафедри з таким порядком денним:

1. Звіти магістрантів про стан виконання ними кваліфікаційних робіт (доповідають магістранти та їх наукові керівники).
  2. Про зміни і доповнення до освітньої програми 014 Середня освіта (Історія) освітнього ступеня магістр та навчальних планів підготовки фахівців (доповідає доцент Дубінський В.А.).
  3. Проблеми поліпшення організації самостійної роботи студентів з навчальних дисциплін кафедри та контролю за нею (доповідає доцент Боровець І.І.).
  4. Про стан виконання студентами ІІІ курсу курсових робіт з Методики викладання історії та Методики викладання історії та правознавства (доповідають наукові керівники).
  5. Аналіз поточної успішності студентів ІІ курсу з навчальних дисциплін кафедри (доповідає старший викладач Юга О.А.).
  6. Стан виконавчої дисципліни членів кафедри (доповідає професор Степанков В.С.).
  7. Виконання умов трудового договору викладачами кафедри І.І. Боровцем, І.А. Опрею, О.А. Югою.