22  березня 2023 року о 14 15  відбулось засідання кафедри з таким порядком денним:

1. Про затвердження гаранта освітньо-професійної програми другого (магістерського)  рівня за спеціальністю  014 Середня освіта (Історія).
  2. Наслідки проходження студентами IV курсу й магістрантами I курсу виробничої практики у школах міста: проблеми та шляхи їх розвязання (доповідає старший викладач Юга О.А. та керівники практики).

Студенти розповідають про проходження практики
  3. Про модернізацію сайту кафедри всесвітньої історії щодо вимог акредитаційних експертиз з освітніх програм спеціальностей (доповідає доцент Дубінський В.А. та Пігович І.О.).
  4. Стан ліквідації студентами академічної заборгованості з навчальних дисциплін кафедри й проблема збереження студентського контингенту факультету (доповідає доцент Опря І.А.).
  5. Проблеми і завдання профорієнтаційної роботи членів кафедри (доповідає доцент Дубінський В.А.).
  6. Стан навчально-методичного забезпечення навчальної дисципліни «Історія середніх віків» (доповідає ст. викладач Юга О.А.).
  7. Звіти доцентів І.Боровця, В.Дубінського й І.Опрі та ст. викладача О.Юги про стан виконання запланованих видів робіт з написання ними докторських дисертацій.
  8. Інформація про стан виконання ухвал попередніх засідань кафедри (доп. проф. В.Степанков).