Співпраця із загальноосвітніми навчальними закладами та Центром професійного розвитку педагогічних працівників Борщівської міської ради

Невдовзі розпочнеться вступна кампанія, тому вибір майбутньої професії та закладу, який може допомогти її здобути, майбутні абітурієнти повинні зробити вже сьогодні.

07 березня кандидат історичних наук, старший викладач Олександр Юга зустрівся з випускниками Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Борщівської міської ради, Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Борщівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Романа Андріяшика», Скала-Подільського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Скала-Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області, Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скала-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області.

Зустріч пройшла у дружній та цікавій атмосфері. Випускникам наголосили на тому, що Університет Огієнка надає ґрунтовну професійну підготовку, формує вміння критично мислити, бути ініціативним і відповідальним, володіти сучасними цифровими технологіями та постійно самовдосконалюватись.

Ще одним вагомим кроком під час поїздки стало підписання договорів про співпрацю між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та Центром професійного розвитку педагогічних працівників Борщівської міської ради.

Сподіваємось на плідні результати подальшої співпраці!