31 серпня 2023 року о 9 00  відбулось засідання кафедри з таким порядком денним:

1. Звіт аспірантів 1, 2, 3, 4 років навчання.
  2. Про завдання кафедри на 2023-2024 н.р. та шляхи їх розв’язання (доповідає завідувач кафедри, професор Степанков В.С.).
  3. Про внесення змін до існуючих силабусів та розробка нових (доповідає завідувач кафедри, професор Степанков В.С.).
  4. Проведення інструктажу з питань дотримання вимог воєнного стану, пожежної безпеки і охорони праці на робочому місці (доповідає завідувач кафедри, професор Степанков В.С.).
  5. Інформація про можливі зміни до навчального навантаження (доповідає завідувач кафедри, професор Степанков В.С.).
  6. Затвердження плану роботи кафедри на І семестр 2023-2024 н.р.
  7. Затвердження графіків проведення консультацій, індивідуальних занять, контролю за самостійною роботою студентів та взаємовідвідування викладачами занять.