30 червня 2023 року о 12 00  відбулось засідання кафедри з таким порядком денним:

1. Звіт завідувача кафедри професора Степанкова В.С. про підсумки роботи кафедри за 2022-2023 н.р. (доповідає професор Степанков В.С.).
  2. Звіти викладачів кафедри про виконання ними навчального навантаження та інших видів робіт передбачених навчальним планом на 2022-2023 н.р. (доповідають викладачі кафедри).
  3. Про взаємовідвідування занять викладачами кафедри та використання набутого досвіду для поліпшення освітнього процесу (доповідає доцент Боровець І.І.).
  4. Про участь кафедри в організації співпраці з роботодавцями (доповідає доцент Опря І.А.).
  5. Про попереднє навантаження викладачів на 2022-2023 н.р. (доповідає професор Степанков В.С.).
  6. Інформація про стан виконання ухвал попередніх засідань кафедри (доповідає професор Степанков В.С.).