Засідання № 2 від 12 вересня 2018 року

1. Аналіз якості знань студентів з навчальних дисциплін кафедри стаціонарної та заочної форм навчання за літню екзаменаційну сесію та заходи для досягнення її поліпшення (доповідає доц. Боровець І.І.)
  2. Про зміни до НМК відповідно до рекомендацій навально-методичного відділу (Доповідає проф. Степанков В.С.)
  3. Профорієнтаційна робота кафедри та заходи по її поліпшенню (Доповідає декан Дубінський  В.А.)
  4. Про можливі зміни навчальних планів, персональна відповідальність за заповнення журналів, організацію профорієнтаційної роботи у школах області (доповідає проф. Степанков В.С.)
  5. Затвердження індивідуальних планів роботи викладачів, навчальних програм та внесених до них доповнень і змін.
  6. Затвердження керівників курсових робіт з історії середніх віків, нової історії країн Європи та Америки.
  7. Затвердження тематики кваліфікаційних робіт, їх виконавців та наукових керівників.