Звітна конференція по практиці 1 курсу ОС “Магістр”

21 березня 2024 р. відбулася підсумкова конференція за результатами виробничої педагогічної практики в закладах освіти здобувачів вищої освіти 1 курсу історичного факультету ОС “Магістр” спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОП Середня освіта (Історія).

Здобувачі вищої освіти-практиканти та керівники практики від кафедр підсумували результати практики, обговорили проблеми її організації та проведення, труднощі в контексті виконання завдань практики. Керівники практики зазначили, що практиканти успішно виконали всі завдання виробничої педагогічної практики в закладах освіти, підтвердили належний  рівень теоретичних знань та значно підвищили рівень фахових компетентностей, виявили ініціативність, відповідальність та креативність.