28 червня 2024 року у п’ятницю о 13.30 відбулося засідання кафедри всесвітньої історії №8 з таким порядком денним:

1. Звіт зав.кафедри професора Степанкова В.С. про підсумки роботи кафедри за 2023-2024 н.р. (Доповідає проф. Степанков В.С.).
  2. Звіти викладачів кафедри про виконання ними навчального навантаження та інших видів робіт передбачених навчальним планом на 2023-2024 н.р. (доповідають викладачі кафедри).
  3. Про взаємовідвідування занять викладачами кафедри та його роль у збагаченні освітньо-методичного досвіду викладання навчальних дисциплін (Доповідає доц. Боровець І.І.).
  4. Звіти доцентів Боровця І.І., Дубінського В.А., Опрі І.А. та ст. викладача Юги О.А. про виконання ними запланованих видів робіт з написання докторських дисертацій.
  5. Про попереднє навантаження викладачів на 2024-2025 н.р. (Доповідає проф. Степанков В.С.).
  6. Інформація про стан виконання ухвал попередніх засідань кафедри (Доповідає проф. Степанков В.С.).