22 травня 2024 року у середу о 13.30 відбулося засідання кафедри всесвітньої історії №7 з таким порядком денним:

1. Попередній захист бакалаврських робіт студентами 4-го курсу денної, заочної і дистанційної форм навчання, які викладаються на кафедрі (студенти та наукові керівники).
  2. Про особливості проведення розрахунків навчального навантаження викладачів кафедри на 2024–2025 н.р. (Доповідає проф. Степанков В.С.).
  3. Про кадрове та інформаційно-методичне забезпечення ОПП кафедри всесвітньої історії (Доповідають гаранти освітніх програм Опря І.А. та Боровець І.І.).
  4. Особливості вступної кампанії 2024 року та завдання кафедри по формуванню контингенту здобувачів вищої освіти (Доповідає доц. Дубінський В.А.).
  5. Про стан навчально-методичного забезпечення освітнього компоненту “Громадянська освіта та методика її викладання” (Доповідає ст. викладач Юга О.А.).
  6. Звіт про функціонування науково-дослідного центру “Історія країн Центральної та Східної Європи” у 2019-2023 рр. Здобутки та існуючі проблеми (Доповідає доц. Боровець І.І.).
  7. Звіт ст. лаборанта кафедри Жмурко О.І. про стан виконання своїх функціональних обов’язків упродовж 2023-2024  н.р.