20 березня 2024 року, у середу о 13.30 відбулося засідання кафедри всесвітньої історії №4 з таким порядком денним:

1. Аналіз відвідування студентами 3 курсу занять та їх успішності з навчальних дисциплін кафедри: стан і пропозиції щодо подолання виявлених недоліків (Доповідає доц. Боровець І.І.).
  2. Стан ліквідації студентами факультету академічної заборгованості навчальних дисциплін кафедри та проблеми збереження студентського контингенту (Доповідає доц. Опря І.А.).
  3. Про актуальність вивчення курсу “Громадянська освіта” здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти (Доповідає ст. викладач Юга О.А.).
  4. Обговорення змін до освітньо-професійної програми спеціальності 014 Середня освіта (Історія) першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів здобуття вищої освітиу світлі вимог наказу Міністерства освіти і науки України №260 від 04.03.2024 р. (Доповідають доц. Боровець І.І. та доц. Опря І.А.).
  5. Про підготовку до внутрішньої академічної мобільності здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Історія) з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича (Доповідає доц. Боровець І.І.).
  6. Стан навчально-методичного забезпечення навчальної дисципліни за вибором студентів “Українська державна ідея XVII-XVIII ст.” (Доповідає проф. Степанков В.С.).