Захист курсових робіт

13 червня 2024 р. відбувся захист курсових робіт студентів 3 курсу денної форми навчання освітнього рівня «Бакалавр», які навчаються за спеціальністю 014 Середня освіта (Історія).

У процесі захисту курсових робіт студенти продемонстрували свої перші наукові здобутки, засвідчили ґрунтовне володіння теоретичним матеріалом, уміння вирішувати поставлені перед ними завдання, що є необхідною умовою подальшого професійного становлення. Відповідаючи на запитання членів комісії, студенти розкрили власне бачення щодо вирішення поставлених у курсовій роботі завдань та досягнення мети.

Бажаємо здобувачам освіти подальших успіхів, наснаги та наполегливості у навчанні, щоб вони могли досягти своїх мрій та реалізувати свій потенціал.