Учні ліцею “Антей” відвідали навчальну лабораторію “Дидактика історії”

8 жовтня 2024 р. навчальну лабораторію “Дидактика історії” відвідали учні Кам’янець-Подільського приватного ліцею “Антей” разом з вчителем історії та за сумісництвом старшим викладачем кафедри всесвітньої історії Володимиром Верстюком. Завідувач лабораторії, асистент кафедри всесвітньої історії Ірина Пігович ознайомила здобувачів освіти з наочними посібниками, які представлені на полицях в кабінеті. Неабияке зацікавлення викликали й історичні навчальні комікси, що розробляють студенти історичного факультету в межах вибіркової дисципліни “Дистанційна освіта в системі підготовки вчителя історії”.  Учні з цікавістю переглядали та читали їх, адже візуалізація історичних подій спонукає до глибшого розуміння матеріалу та допомагає створити уявлення про ті часи. Вивчення історії може бути не тільки корисним, але й надзвичайно цікавим!