СТУДЕНТАМ-ІСТОРИКАМ ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ

27 вересня на історичному факультеті керівник відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації університету, доктор філософії в галузі історії, старший викладач кафедри всесвітньої історії Діана ЯБЛОНСЬКА провела надзвичайно важливу та цікаву лекцію для студентів-першокурсників бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти, присвячену темі академічної доброчесності.

В сучасному освітньому процесі ця тема є однією з ключових, адже дотримання принципів доброчесності не тільки формує моральні та етичні стандарти студентів, але й забезпечує справедливе навчання та оцінювання.
На лекції було розглянуто основні аспекти академічної доброчесності, такі як:
– уникнення плагіату та самоплагіату
– принципи чесного цитування джерел
– повага до інтелектуальної власності
– відповідальність студентів та викладачів за дотримання стандартів.
Академічна доброчесність є фундаментом для побудови якісної освіти, що ґрунтується на повазі до знань, творчості та праці кожного. Лекція допомогла студентам краще зрозуміти, як власна відповідальність у навчанні сприяє їхньому професійному розвитку та карʼєрним перспективам.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та цікаві запитання!
Сподіваємось, що знання, отримані під час дуже корисного заходу, стануть міцним фундаментом для подальших досягнень!