ЦИКЛ ЗУСТРІЧЕЙ З ВИКЛАДАЧАМИ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ

Наприкінці серпня – на початку вересня 2024 р. доцент І. Боровець отримував консультації та методичну допомогу колег-викладачів, які мають досвід забезпечення освітнього процесу в закладах фахової передвищої освіти. Обговорювалися питання навчальних планів та програм дисциплін суспільно-гуманітарного циклу, особливостей форм навчання у закладах фахової передвищої освіти, організації самостійної роботи здобувачів, проведення з ними виховних заходів тощо. Висловлені рекомендації, разом із консультаціями колег, що проходили стажування на кафедрі всесвітньої історії у 2023-2024 н.р., є вельми корисними з огляду на введення до робочої програми освітнього компоненту «Методика викладання суспільно-політичних дисциплін у закладах освіти» у магістратурі спеціальності 014 Середня освіта (Історія) предметної спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) змістового модулю «Викладання суспільно-політичних дисциплін у закладах фахової передвищої освіти». Було домовлено про подальшу співпрацю, зокрема щодо участі викладачів закладів фахової передвищої освіти у формуванні наукового збірника «Проблеми дидактики історії» та їх стажування в університеті, що сприяє взаємному збагаченню методичної скарбниці педагогічних та науково-педагогічних працівників.