30 серпня 2024 року у п’ятницю о 13.30 відбулося засідання кафедри №11 з таким порядком денним:

1. Про завдання кафедри на 2024-2025 н.р. та шляхи їх розв’язання (Доповідає проф. Степанков В.С.).
  2. Про зміни в процедурі проведення акредитації освітніх програм спеціальностей відповідно до Положення про акредитації освітніх програм (Доповідає доц. Дубінський В.А.).
  3. Проведення інструктажу завідувачем кафедри проф. Степанковим В.С. з питань дотримання вимог воєнного стану, пожежної безпеки й охорони праці на робочому місці (Доповідає Степанков В.С.).
  4. Затвердження навчального навантаження викладачів кафедри на 2024-2025 н.р.
  5. Затвердження графіків проведення консультацій, індивідуальних занять, контролю за самостійною роботою студентів та взаємовідвідування викладачами занять.