26 серпня 2024 року в понеділок о 13.30 відбудеться засідання кафедри №10 з таким порядком денним:

1. Звіт аспірантів 1,2,3,4 років навчання.
  2. Про внесення змін до навчального навантаження науково-педагогічних працівників у зв’язку з кількістю студентів, котрі поступили на 1-й курс бакалаврату (Доповідає проф. Степанков В.С.).
  3. Проблеми профорієнтаційної роботи зі спеціальності 014 Середня освіта (Історія та громадянська освіта) та шляхи їх вирішення.
  4. Про внесення змін до існуючих силабусів й розробку нових до навчальних дисциплін, які з’явилися у новому навчальному році (Доповідає проф. Степанков В.С.).
  5. Затвердження робочих програм виробничих практик ОС “Бакалавр” і “Магістр” (Доповідає ст. викл. Юга О.А.).
  6. Затвердження робочих програм навчальних дисциплін кафедри.
  7. Затвердження тематики кваліфікаційних (магістерських та бакалаврських), курсових робіт.