Внутрішня академічна мобільність магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (історія)

Упродовж 8-29 квітня здійснювалася взаємна внутрішня академічна мобільність магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (Історія) історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Магістранти-кам’янчани долучалися в онлайн форматі до курсу «Європейська грантова система», а чернівецькі колеги брали участь у вивченні освітнього компонента «Україна в світовому інтеграційному процесі».

Студенти здобули цікавий пізнавальний та практичний досвід й виявили бажання до подальшої активної співпраці з колегами з інших закладів вищої освіти.