Міжнародна онлайн конференція, присвячена 70-літньому ювілею Степана Віднянського

23 квітня Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка став співорганізатором проведення Міжнародної онлайн-конференції «Актуальні проблеми історії та міжнародних відносин», присвяченої 70-літньому ювілею відомого українського історика, дослідника проблем всесвітньої історії, міжнародних відносин та зовнішньої політики України, доктора історичних наук, професора, члена-кореспондента Національної академії наук України Степана Васильовича Віднянського. Зарубіжними партнерами заходу були Словацька та Угорська академії наук, Білоруський державний університет, Пряшівський університет, Університет ім. Етвеша Лоранда (Будапешт), Університет Матея Бела (Банська Бистриця).

Із вітаннями ювіляру і науковими доповідями на пленарному засіданні та засіданнях секцій (працювало 8 секцій) виступило понад 60 науковців. Загалом учасниками конференції були понад 100 учених – представників академічних наукових установ і університетів Білорусі, Угорщини, Словаччини, а також багатьох міст України – Бахмута, Вінниці, Дніпра, Житомира, Кам’янця-Подільського, Києва, Мелітополя, Миколаєва, Одеси, Рівного, Сєвєродонецька, Тернополя, Ужгорода. Із програмою конференції можна ознайомитися за покликанням.

Висловлюємо подяку Володимиру Дубінському, перший проректор університету, Ігорю Опрі, доцент кафедри всесвітньої історії, Вадиму Стецюку, доцент кафедри історії України, Олександру Шолку, аспірант кафедри історії України, які долучилися до організації заходу, а також усім колегам – учасникам конференції.

Доцент кафедри всесвітньої історії
Іван Боровець