Консультації наших колег учасникам конкурсу Малої академії наук

У період з  7 жовтня по 11 листопада доцент кафедри всесвітньої історії, кандидат історичних наук І.І.Боровець та доцентка кафедри політології та філософії, кандидатка філософських наук Т.В.Сулятицька здійснювали он-лайн консультування учасників конкурсу Малої академії наук щодо нових вимог і правил проведення конкурсу-захисту наукових робіт.

Заходи здійснювалися у рамках співпраці з Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді. Наші колеги провели по чотири он-лайн лекції (тривалістю 1-1,5 год.) за участі кількох десятків юних дослідників та їх наукових керівників. Предметом уваги були наступні аспекти: рекомендації щодо вибору теми дослідження; написання та оформлення тексту науково-дослідницького проєкту відповідно до нових правил; представлення роботи під час постерного захисту; наукова конференція як презентація наукового дослідження; рекомендації щодо написання анотації та мотиваційного листа; представлення вимог академічної доброчесності. Під час однієї з консультацій було використано буклет про академічну доброчесність, створений в нашому університеті.