Засідання № 9 від 10 січня 2019 року

1. Стан виконання навчального навантаження й індивідуальних планів роботи за 1-й семестр 2018-2019 н.р. (звіти науково-педагогічних працівників).
  2. Аналіз успішності  студентів денної і заочної  форм  навчання за підсумками зимової  екзаменаційної  сесії 2018-2019 н.р. та пропозиції щодо поліпшення навчального аспекту освітньої діяльності  кафедри на ІІ семестр 2018-2019 (доп. доц. Дубінський  В.А.)
  3. Проблема збереження контингенту студентів факультету й заходи кафедри для її розв’язання (доп. проф. Степанков  В.С.)
  4. Про наслідки захисту магістерських  робіт, які виконувалися  на  кафедрі й шляхи поліпшення якості іх виконання (проф. Баженов  Л.В.)
  5. Затвердження плану  роботи  кафедри на ІІ семестр 2018-2019 н.р.
  6. Затвердження графіків проведення індивідуальних  занять, консультацій, контролю за самостійною роботою студентів, взаємовідвідування  занять.