Викладачі історичного факультеу в Славутському ліцеї-інтернаті

7 грудня 2017 р. у Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки відбулось урочисте відкриття «Нобелівських днів», присвячених популяризації Нобелівського руху та розвитку наукових прагнень молоді. Уже третій рік поспіль у закладі цей захід розпочинається із «Нобелівських читань», на які запрошуються викладачі провідних навчальних закладів нашого краю.

Цього року на урочистості були запрошені й науковці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. У складі делегації до Славути приїхали к.і.н., доцент кафедри історії України А. А. Заводовський, к.і.н., доцент кафедри всесвітньої історії І. А. Опря, к.політ.н., асистент кафедри політології та соціології В. Г. Чабанов.

У рамках «Нобелівських читань» А. А. Заводовський виступив із доповіддю «Як стати нобелівським лауреатом». Після закінчення урочистої частини викладачі поінформували учнів про історію Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та історичного факультету, спеціальності, умови вступу та особливості вступної кампанії 2018 року, специфіку навчально-виховного процесу на факультеті та можливості проведення дозвілля.

Учні ліцею-інтернату отримали буклети про факультети університету, а в бібліотеку викладачі передали збірники наукових праць та іншу друковану продукцію.

Досягнуто домовленості про співпрацю між ліцеєм-інтернатом та історичним факультетом у навчально-науковій сфері. Директор ліцею-інтернату О. Я. Саприкіна висловила подяку ректору Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, д.і.н., професору С. А. Копилову за активну підтримку та популяризацію Нобелівського руху, тісну співпрацю та активну участь у ІІІ Нобелівських читаннях.