12  вересня 2017 року о 13 15  відбулося засідання кафедри з таким порядком денним:

1. Аналіз якості знань студентів навчальних дисциплін кафедри на стаціонарній і заочній формі навчання за літню екзаменаційну сесію й пропозиції щодо її поліпшення ( доп. Боровець І.І.)
  2. Інформація викладачів кафедри про стан вдосконалення ними НКМЗД та їх розробку для нових навчальних дисциплін ( викладачі кафедри).
  3. Вдосконалення пакетів матеріалів для ректорських перевірок залишкових знань студентів з навчальних дисциплін ( доп. доц. Опря І. А.)
  4. Профорієнтаційна робота кафедри та заходи по її поліпшенню ( доп. доц. Дубінський В.А.)
  5. Затвердження індивідуальних планів роботи викладачів кафедри.
  6. Затвердження тематики курсових робіт з навчальних дисциплін кафедри та наукових керівників їх виконання.
  7. Затвердження тематики бакалаврських і магістерських робіт, їх виконавців та наукових керівників.
  8. Різне