Завантаження...

9 лютого 2017 року, в четвер, о 13 15  відбулося засідання кафедри з таким порядком денним:

1. Аналіз успішності студентів денної і заочної форм навчання за результатами зимової екзаменаційної сесії 2016-2017 н.р. та пропозиції щодо поліпшення її якісних показників ( доповідає доц. Дубінський В.А.)
  2. Стан розробки методичних порад студентам з організації самостійної роботи у вивченні навчальних дисциплін кафедри ( звітують викладачі кафедри).
  3. Про наслідки захисту магістерських робіт, які виконувалися на кафедрі та шляхи поліпшення якості їх виконання студентами ( доп. проф. Степанков  В.С.).
  4. Затвердження плану роботи кафедри на ІІ семестр 2016-2017 н.р.
  5. Затвердження графіків проведення індивідуальних занять, контролю за самостійною роботою студентів, проведення консультацій, взаємовідвідування занять.
  6. Визначення переможця кафедрального етапу конкурсу « Молодий викладач року».
  7.  Про стан виконання прийнятих ухвал на попередніх засіданнях кафедри.