Завантаження...

11 січня о 1000 відбулося засідання кафедри всесвітньої історії з таким порядком денним :

1. Попередній захист магістерських робіт студентами 6 курсу ( 1.5 р. навчання ).
  2. Удосконалення самостійної роботи студентів та форм її контролю ( проф. Л.В.Баженов).
  3. Вивчення поза аудиторного бюджету часу в освітньому процесі підготовки фахівців з метою раціоналізації навчального навантаження студентів ( доц. І.І. Боровець).
  4. Звіти викладачів ( у письмовій формі)  за виконання індивідуальних планів роботи за І семестр 2015-2016 н.р.
  5. Про стан ведення навчальної документації викладачами кафедри ( проф.В.С.Степанков)
  6. Звіти студентів 4-5 курсів заочної форм навчання про стан виконання ними кваліфікаційних робіт.