Засідання кафедри

17 листопада 2016 року, в четвер, о 13 15  відбудеться засідання кафедри з таким порядком денним:

1. Стан виконання студентами 6 курсу ( 1.5 років навчання) магістерських робіт ( Звітують Корнієнко В., Новікова  О., Чайка І., Циганюк І., Табія І., Мазяр Н., Королюк О.)
  2. Стан навчально-методичного забезпечення спецкурсів та напрями його поліпшення ( Доповідає ст. викл. Юга О.А.)
  3. Про підготовку кафедри до зимової екзаменаційної сесії ( Доповідає проф. Степанков В.С.)
  4. Стан виконання студентами ІІ-ІІІ курсів курсових робіт ( Доповідає доц. Гуменюк А.О.)
  5. Проблеми організації самостійної й індивідуальної роботи студентів та засобі її діагностики ( Доповідає доц. Опря І.А.)
  6. Про якість та своєчасність ведення працівниками кафедри облікової документації ( Доповідає ст. викл. Верстюк В.В.)
  7. Звіти доц. Опрі І.А., ст. викл. Верстюка В.В. та асистента Теліги  А.А. про стан виконання ними дисертаційних робіт.
  8. Аналіз знань першокурсників й заходи щодо усунення виявлених у них прогалин ( Доповідають проф. Баженов Л.В., старший викл. Юга  О.А.)
  9. Затвердження екзаменаційних білетів.