Завантаження...

26 вересня о 1315  відбудеться засідання кафедри всесвітньої історії з таким порядком денним :

1. Аналіз якості знань студентів з навчальних дисциплін кафедри стаціонарної та заочної форм навчання за літню екзаменаційну сесію та заходи для досягнення її поліпшення ( доповідає доц. Боровець І.І.)
  2. Про зміни до НМК відповідно до рекомендацій навально-методичного відділу ( Доповідає проф. Степанков В.С.)
  3. Профорієнтаційна робота кафедри та заходи по її поліпшенню  ( Доповідає декан Дубінський  В.А.)
  4. Затвердження індивідуальних планів роботи викладачів, навчальних програм та внесених до них доповнень і змін.
  5. Затвердження керівників курсових робіт з історії середніх віків, нової історії країн Європи та Америки.
  6. Затвердження тематики кваліфікаційних робіт, їх виконавців та наукових керівників.

Поділитись в соціальних мережах

Share to Google Plus